381LQ122M200K032
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ122M200K
381LQ122M200K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ122M200K032, 1200µF kapasitansa ve 200V nominal voltaja sahip snap-in radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 166mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 20kHz'de 3.71A ve 120Hz'de 2.65A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan through-hole montajlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.71 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V