381LQ121M420H022
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LQ121M420H022
381LQ121M420H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ121M420H022, 120 µF kapasitans ve 420V voltaj değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 1.66Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de 700 mA, 20 kHz'de 980 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.66Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V