381LQ121M350H012
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ121M350H
381LQ121M350H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ121M350H012, 120 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V derecelendirilmiş voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial can konfigürasyonunda sunulan ürün, ±20% toleransa sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 2000 saat ömre sahip bu kondansatör, 1.382Ω ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 750 mA) ve yüksek frekans uygulamalarında (20 kHz'de 1.05 A) çalışır. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.382Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V