381LQ102M250K042
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ102M250K
381LQ102M250K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ102M250K042, 1000µF kapasitanslı, 250V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 105°C'de 2000 saatlik ömür ve -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde tercih edilir. 166mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında etkin filtreleme sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.08 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V