381LQ102M250A022
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ102M250A
381LQ102M250A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ102M250A022, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, AC/DC dönüştürücüler ve düşük frekansı filtreleyen devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 166mOhm ESR değeri ve 2.2A @ 120Hz ripple akım yeteneğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan komponent, 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Snap-In radyal montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.08 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V