381LQ102M200J452
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ102M200J452
381LQ102M200J452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ102M200J452, 1000µF kapasitans değerine ve 200V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 199mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışırken, 3.22A ripple current kapasitesine (20kHz) ve 2.3A ripple current kapasitesine (120Hz) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. Snap-in kasa tasarımı ile güç kaynakları, filtreleme devreler ve gücü güçlendirim uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Parça durumu itibariyle obsolete kategorisindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V