381LQ102M180J052
CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ102M180J
381LQ102M180J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ102M180J052, 1000 µF kapasitanslı ve 180 V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saatlik ömür süresi garantisi ile yüksek güvenilirlik sunar. 199 mOhm ESR değeri ve 3.08 A ripple akım yeteneği (20 kHz), ±20% tolerans aralığında genel amaçlı uygulamalarda ve güç kaynağı devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.08 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V