381LQ102M180A012
CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LQ102M180A
381LQ102M180A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LQ102M180A012, 1000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Snap-In radyal paket tipinde monte edilir. ESR değeri 120Hz'de 216mOhm olup, 20kHz'de 3.08A, 120Hz'de 2.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de çalışmak üzere tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 216mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.08 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V