381LL682M080A052
CAP ALUM 6.8UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LL682M080A
381LL682M080A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LL682M080A052, 6.8 µF kapasitans değerine ve 80V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu snap-in montaj tipine sahip bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 8000 saat ömür garantisi sağlar. 50mOhm @ 120Hz ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği vardır. 120 Hz'de 5.11 A ve 20 kHz'de 7.16 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.16 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V