381LL682M063A052
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LL682M063A052
381LL682M063A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LL682M063A052, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajı ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleranslı bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 8000 saat ömür garantisi verir. 50mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. Through hole montajı ile radial snap-in kasa tipinde sunulan ürün, 4.35A @ 20kHz ve 4.18A @ 120Hz ripple current kapasitelerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.35 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V