381LL562M100A062
CAP ALUM 5.6UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LL562M100A062
381LL562M100A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LL562M100A062, 5.6 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 39mOhm ESR değerine sahiptir. 8000 saatlik yaşam süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. -55°C ile 105°C arasında çalışır. 6.07 A @ 120 Hz ve 8.49 A @ 20 kHz ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere geniş yelpazede uygulamada tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5.6 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.49 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V