381LL472M063A032
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LL472M063A
381LL472M063A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LL472M063A032, 4700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, through-hole montajı için tasarlanmış olup snap-in kutu paketlemesi ile gelmektedir. ESR değeri 86mOhm @ 120Hz'dir. Maksimum 3.03A ripple akımına (20kHz) ve 2.91A ripple akımına (120Hz) dayanabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilmekte, 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı olan bu komponent, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 86mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.03 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V