381LL223M035A052
CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LL223M035A
381LL223M035A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LL223M035A052, 22000 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Snap-In montaj tipine sahip olan kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sağlar. 25mOhm ESR değeri ile 6.65A @ 20 kHz ve 6.39A @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanılan bu bileşen Through Hole montaj yöntemi ile PCB'ye entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.65 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V