381LL183M050A062
CAP ALUM 18000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LL183M050A062
381LL183M050A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LL183M050A062, 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajda çalışan bu snap-in tipi komponentin kapasitans toleransı ±20% olup, 8000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. ESR değeri 120Hz'de 18mOhm ile belirtilmiştir. -55°C ile 105°C arasında işletilmeye uygun olan komponen, 20kHz'de 7.58A ve 120Hz'de 7.28A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu radyal kondansatör through-hole montaj tipiyle pcb'ye entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.58 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V