381EL391M250K022
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL391M250K
381EL391M250K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL391M250K022, 390 µF kapasitansına ve 250V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi gövde ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 7000 saat ömür süresine sahiptir. 380mOhm ESR değeri ve 20 kHz'de 1.82A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Bu bileşen artık üretilmemekte (obsolete) olup, alternatif çözümler değerlendirilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 380mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V