381EL331M400K052
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL331M400K
381EL331M400K052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL331M400K052, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan through-hole montaj tipine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 450 mOhm ESR (120 Hz'de) ile karakterize edilen komponent, 1.2 A ripple akımı (120 Hz) ve 1.68 A ripple akımı (20 kHz) yeteneğine sahiptir. Snap-in radial kutu paketleme ile sunulan, ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretim sonlandırılmış (Obsolete) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 450mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V