381EL271M200J012
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL271M200J
381EL271M200J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL271M200J012, 270µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu tipi paketlemesiyle through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile kullanılan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 660mOhm ESR değerine, 120Hz'de 1.1A ve 20kHz'de 1.54A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Ürün durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V