381EL221M400A022
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL221M400A
381EL221M400A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL221M400A022, 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, -25°C ile +105°C arasında çalışır. 7000 saatlik ömrü 105°C'de belirtilmiştir. 670mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.4A ripple akımı 20kHz'de özellikleri vardır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 670mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V