381EL181M450K452
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL181M450K452
381EL181M450K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL181M450K452, 180 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -25°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında operasyon gerçekleştirebilir. ESR değeri 820mOhm @ 120Hz'dir. 7000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. 1.22 A @ 20 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 870 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve diğer yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 820mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V