381EL181M400J452
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL181M400J
381EL181M400J452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL181M400J452, 180 µF kapasitansına ve 400 V nominal gerilime sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır ve 105°C'de 7000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ESR değeri 120 Hz'de 820 mOhm, ripple akım kapasitesi 20 kHz'de 1.26 A ve 120 Hz'de 900 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan bu bileşen through-hole montajı desteklemektedir. Mevcut durum obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 820mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V