381EL122M160J052
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL122M160J
381EL122M160J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL122M160J052, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V nominal gerilimde çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial yapıda snap-in montajını destekleyen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 160 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de 2.3 A ve 20 kHz'de 3.22 A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatörün ömrü 105°C'de 7000 saattir. Gücü yönetme, filtreleme ve enerji depolamaya yönelik endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V