381EL121M400K012
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL121M400K
381EL121M400K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL121M400K012, 120 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne ve ±20% toleransa sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 1.23 Ohm, ripple current kapasitesi 750 mA @ 120 Hz / 1.05 A @ 20 kHz olarak belirtilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Ürün hali obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.23Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V