381EL102M160K032
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381EL102M160K
381EL102M160K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381EL102M160K032, 1000 µF kapasitansına ve 160V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 180mOhm ESR değerine ve 7000 saatlik ömre (105°C'de) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 2.2A (120Hz) ile 3.08A (20kHz) ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile standart PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.08 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V