380LX822M100A062
CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX822M100A062
380LX822M100A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX822M100A062, 8200µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in can paketlemesinde sunulur. ESR değeri 120Hz'de 40mOhm olup, 120Hz'de 7A ve 20kHz'de 8.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilen komponentin 85°C'de ömrü 3000 saattir. ±20% tolerans ile ±20% tolerans özellikleriyle endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V