380LX821M160J032
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX821M160J032
380LX821M160J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX821M160J032, 820µF kapasitansına ve 160V nominal gerilime sahip snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 260mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışırken, 3.9A ripple akımına 20kHz'de ve 2.8A ripple akımına 120Hz'de dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj türüne sahip radial kutulu yapısı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 260mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V