380LX682M025K202
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX682M025K202
380LX682M025K202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX682M025K202, 6800 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ESR değeri 78mOhm @ 120Hz ile karakterize edilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 3000 saatlik yaşam ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 2.3A ripple akım taşıyabilir (120Hz) ve 2.6A kapasitesi vardır (20kHz). Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Anahtarlı güç kaynakları, filtreleme ve zaman gecikmesi uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 78mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V