380LX682M016J202
CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
380LX682M016J
380LX682M016J202 Hakkında
WEC tarafından üretilen 380LX682M016J202, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, Through Hole montajı için tasarlanmıştır. Radial, Snap-In kasa tipi ile PCB'ye sabitlenebilir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 110 mOhm ESR değerine sahip olan bileşen, 120 Hz'de 1.8 A ve 20 kHz'de 2.1 A ripple akımı kapasitesi ile gücü dağıtma, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V