380LX681M500A082
CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX681M500A
380LX681M500A082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX681M500A082, 680µF kapasitansa ve 500V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uyguntur. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120Hz'de 3.21A ripple current kapasitesi ve 296mOhm ESR değeri ile endüstriyel güç kaynakları, motorlar, invertörler ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. ±20% toleransı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V