380LX681M400A052
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX681M400A
380LX681M400A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX681M400A052, 680µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisinde, 270mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 3A ripple akım kapasitesi sunmaktadır. 20kHz'de 4.2A ripple akım taşıyabilmesi, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel endüstriyel uygulamalarda tercih edilmesini sağlamaktadır. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V