380LX681M160K012
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX681M160K
380LX681M160K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX681M160K012, 680 µF kapasitanslı ve 160 V nominal voltaj değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montajlı bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 2.5 A ripple akımı kapasitesi ile 120 Hz'de güvenli bir şekilde çalışabilir. ±20% tolerans ve 293 mΩ ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V