380LX681M160J032
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX681M160J
380LX681M160J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX681M160J032 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 680 µF kapasitans değeri ile 160V rated voltaj özelliğine sahiptir. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 293mOhm, toleransı ±20% ve ömrü 85°C'de 3000 saat olarak belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda filtreleme, değerlendirilmiş enerji depolaması ve EMI/RFI bastırma için kullanılmaktadır. Snap-in tasarımı hızlı montaj ve demontaj sağlar. (Not: Ürün obsolete statüsündedir)
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V