380LX680M500J012
CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX680M500J
380LX680M500J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX680M500J012, 68 µF kapasitansı ve 500V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisinin bulunması, güvenilir uzun vadeli operasyon sağlar. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 120 Hz'de 780 mA ve 20 kHz'de 1.09 A ripple akımını taşıyabilir. 2.438 Ohm ESR değeri ile düşük enerji kaybı sunması, endüstriyel güç kaynakları, filtrele ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.438Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.09 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V