380LX561M315A032
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX561M315A
380LX561M315A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX561M315A032, 560 µF kapasitansı ve 315V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. 355mOhm ESR değeri ve 3.6A (20kHz) ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, güç dönüştürücüler, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V