380LX561M160A202
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX561M160A
380LX561M160A202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX561M160A202, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radyal, snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 420mOhm ESR ve 1.3A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu kondansatör günümüzde üretim dışıdır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 420mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V