380LX472M063K022
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX472M063K
380LX472M063K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX472M063K022, 4700µF kapasitansı ve 63V rated voltage ile radial snap-in kutu tasarımında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120Hz'de 80mOhm ESR değerine sahip olan kondansatör, 120Hz'de 4.9A ve 20kHz'de 5.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve genel filtrele işlemleri için tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V