380LX471M500A062
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
380LX471M500A062
380LX471M500A062 Hakkında
WEC tarafından üretilen 380LX471M500A062, 470 µF kapasitansı ve 500 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 2.58 A ve 20 kHz'de 3.61 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 428 mOhm olarak belirtilmiştir. -25°C ile 85°C arasında çalışan komponentin 85°C'de 3000 saat yaşam süresi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 428mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.61 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V