380LX471M400A042
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX471M400A
380LX471M400A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX471M400A042, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilimle tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. Radial snap-in paket tipinde sunulan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 388mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile gücü tasarımlar, değişken yüklü devrelerde ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır. 2.39A @ 120Hz ve 3.35A @ 20kHz ripple akımı kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 388mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.35 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V