380LX471M200K012
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
380LX471M200K012
380LX471M200K012 Hakkında
WEC tarafından üretilen 380LX471M200K012, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Snap-in montajlı radyal kasa ile, through-hole bağlantıya uygundur. 85°C'de 3000 saatlik ömür değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışır. 423 mOhm ESR ve ±20% toleransı ile karakterize edilen kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 120 Hz'de 1.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V