380LX471M200A202
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX471M200A
380LX471M200A202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX471M200A202, 470 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile uygulanabilir, through-hole bağlantı özelliğine sahiptir. ESR değeri 460mOhm @ 120Hz olarak belirtilmiştir. 1.3A @ 120Hz ve 1.8A @ 20kHz ripple akım yeteneği bulunmaktadır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 3000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio ekipmanları ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V