380LX392M160A082
CAP ALUM 3900UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX392M160A
380LX392M160A082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX392M160A082, 3900 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage özelliklerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılı olarak kullanılır. 55 mOhm ESR ve 7.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve enerji dönüştürme devrelerinde yüksek frekanslı gürültü filtreleme, EMI bastırma ve enerji depolama uygulamalarında yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V