380LX392M100A032
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX392M100A
380LX392M100A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX392M100A032, 3900 µF kapasitanslı, 100V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 80 mOhm ESR değeri ve 120 Hz'de 4.5 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında, 85°C'de 3000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Through-hole montaj yöntemiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V