380LX392M080J452
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX392M080J
380LX392M080J452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX392M080J452, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 80 mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile dönemsel akım değerleri 120Hz'de 3.6A, 20kHz'de 4.1A olan bu kondansatör, endüstriyel devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında sıkça tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V