380LX392M050J012
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX392M050J
380LX392M050J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX392M050J012, 3900µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, radyal snap-in kutulu pakette sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 85mOhm ESR değeriyle 120Hz'de karakterize edilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi olan bu kondansatör, 2.8A ripple akımını 120Hz'de ve 3.2A ripple akımını 20kHz'de desteklemektedir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal prosesleme gibi elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V