380LX392M050H022
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX392M050H022
380LX392M050H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX392M050H022, 3900µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montatjlu bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 85mOhm ESR değerine ve 2.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 3000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V