380LX391M500A062
CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX391M500A062
380LX391M500A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX391M500A062, 390 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in montaj türü ile PCB'lere kolay entegrasyonu sağlar. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömüre sahiptir. 120Hz'de 516mOhm ESR değeri ve 20kHz'de 3.6A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtrele ve düzeltme devreleri gibi uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 516mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V