380LX391M420A042
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX391M420A
380LX391M420A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX391M420A042, 390 µF kapasitansına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu komponent, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi garantisinde çalışır. 120Hz ripple akımı kapasitesi 2.1A ve ESR değeri 500mOhm @ 120Hz olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arası işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V