380LX332M200A082
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX332M200A
380LX332M200A082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX332M200A082, 3300 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 65mOhm ESR değeri ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 6.4 A ve 20 kHz'de 9 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V