380LX332M080K022
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX332M080K
380LX332M080K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX332M080K022, 3300µF kapasitans ve 80V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 85mOhm ESR değeri ile 3.7A ripple current kapasitesine (20kHz) sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V