380LX332M080H052
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX332M080H
380LX332M080H052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX332M080H052, 3300 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye direkt monte edilmek üzere tasarlanmıştır. 85mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında ve 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V