380LX332M050J012
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX332M050J012
380LX332M050J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX332M050J012, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Radial snap-in kasa tipinde olup through-hole montajı destekler. 100mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu bileşen, 3000 saat ömrü garantisi ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2.7A ripple akımı 120Hz'de ve 3.1A ripple akımı 20kHz'de sağlayabilen kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V